słoneczne, przestronne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2017 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 14 313 zł/mkw., a także położeniem na bezpiecznym czwartym piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku południowy wschód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 73, 36 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 1,05 mln złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w fantastycznej lokalizacji, nieopodal plaży, przy znanym parku, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej, ogrodu zoologicznego, wyższej uczelni etc. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca postojowe na ogólnodostępnym parkingu. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa (ochrona + monitoring) oraz komfortu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + przedpokój + łazienka z wc + pokój + pomieszczenie gospodarcze + sypialnia + 2 balkony + salon. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zostały indywidualnie zaaranżowane przez projektanta w nowoczesnym designie. Warto w tym miejscu podkreślić, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska + miejsce postojowe w hali garażowej (w cenie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany rodzinom z dziećmi i osobom ceniącym prestiż, komfort oraz elegancję.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-559)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl