trzy ujęcia kameralnego wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2014 roku o 4 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 2 pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 469 000 złotych (11 629 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 40,33 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją znakomitą lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, gdzie obecność terenów zielonych (Trójmiejski Park Krajobrazowy) i rekreacyjnych nie wyklucza szybkiego dostępu do centrum. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy centrum handlowe, sklepy, dyskonty znanych marek, piekarnię, delikatesy, warzywniak, aptekę, szkołę, przedszkola, przychodnię zdrowia, prywatne gabinety lekarskie, pozostałe usługi etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki obecnemu na terenie osiedla całodobowemu monitoringowi i ochronie. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają boiska sportowe, siłownie na wolnym powietrzu etc. Natomiast rodziny z dziećmi docenią place zabaw, miejsce na grill i ognisko. Obecnie, w sąsiedztwie rozwijana jest dodatkowa sieć lokali o charakterze handlowo-usługowo-gastronomicznym, co w najbliższej przyszłości wpłynie pozytywnie na komfort codziennego życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z dwoma niewielkimi ogrodami. Z okiem rozpościera się przepiękny widok na staw. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym, naziemnym miejscem postojowym (20 000 złotych) oraz praktyczną komórką lokatorską. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-698)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl