minimalistyczny styl wykończenia wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 54,4 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 132 zł/m2. Budynek z 2005 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 660 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o olbrzymim potencjale, gdyż doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również jako zakup inwestycyjny. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją nieopodal parków, siłowni, restauracji, punktów usługowych, sklepów, dyskontów, marketów, placów zabaw, obiektów sportowych, żłobków, przedszkoli, szkół itp. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + 2 sypialnie + łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także wytwornym, stylowym, odremontowanym i przestronnym wnętrzem z olbrzymim tarasem.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-21)

Kontakt:
e-mail: wejherowo@wgn.pl