kameralny pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 66,9 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 987 zł/m2. Kamienica z 1900 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 735 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może unikatową lokalizacją w jednej z najbardziej pożądanych i poszukiwanych na okolic. z nieograniczonym dostępem do wszystkich atrakcji miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonały dla osób, które marzą o najwyższym komforcie, eleganckim wnętrzu oraz cichej i spokojnej okolicy. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w pobliżu licznych, wykwintnych restauracji, całodobowych sklepów, galerii handlowych, sklepów itp. Rodziny posiadające samochód na pewno docenia liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– garderoba
– weranda.
Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależne pomieszczenie piwniczne.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-872)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl