widok na salon i aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na II piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 100 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ południe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 290 zł/m2, co daje 829 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się 4 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2000 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności ciekawie zaaranżowanym, gustownie umeblowanym i nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem na dwóch poziomach. Dużą zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest jego prestiżowa lokalizacja na terenie nowoczesnego osiedla w otoczeniu przepięknych terenów zielonych. Nie brakuje tu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak: sklepów, szkół, przedszkoli, żłobków, kościołów, punktów usługowych, supermarketów etc. Ciekawostką jest pobliska lodziarnia z najlepszymi lodami w mieście. Rodziny z małymi dziećmi docenią również duży park z ogromnym i ciekawym placem zabaw, miejscami na uprawianie różnych sportów, ogrodzonym wybiegiem dla psów oraz wieżą widokową. Osoby zmotoryzowane z kolei zachwyci duża ilość ogólnodostępnych, bezpłatnych miejsc parkingowych dla właścicieli. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest zabezpieczeni w postaci domofonu.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 0:
– łazienka z wc;
– pokój;
– aneks kuchenny;
– pokój;
– korytarz;
POZIOM 1:
– łazienka z wc;
– open space

Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy także loggia oraz duże pomieszczenie piwniczne. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1112)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl