nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 62 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 742 zł/m2. Budynek z 2011 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 480 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnymi dwoma funkcjonalnym pomieszczeniami: piwnicznym oraz gospodarczym. Na posiadaczy czterech kółek czekają natomiast liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed blokiem. Nowi właściciele mają również możliwość zakupu miejsca w hali garażowej. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom ogromne poczucie komfortu i wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi + rolety).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest efektownie zaaranżowany z licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. strefy z podświetleniem LED (kolor do ustawienia), biokominek w systemie box, lustra nad kominkiem, a także podwieszane lustro w sypialni. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa również wytwornym, przestronnym i nowocześnie urządzonym wnętrzem, na które składają się: aneks kuchenny + sypialnia + balkon + pokój dzienny + łazienka z wc.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca także atrakcyjną lokalizacją, która gwarantuje szybki i dogodny dojazd zarówno do Gdańska, jak i na obwodnicę Trójmiasta. Po sąsiedzku mieszczą się żłobki, przedszkola, apteki, poczty, restauracje, obiekty usługowo-handlowe. Duże wrażenie robi imponujące patio z dwóch stron budynku.

Zapraszam do zakupu tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantuję obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-832)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl