2-poziomowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 103,34 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 490 zł/m2. Budynek z 2011 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 464 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale (opcja dokupienia działki ogrodowej z murowaną altaną). Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z wyposażeniem i umeblowaniem. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu klimatyzowane:
NIŻSZA KONDYGNACJA: kuchnia + salon + łazienka
WYŻSZA KONDYGNACJA: komórka + 3 sypialnie + przedpokój + garderoba + łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do osób poszukujących najwyższego standardu życia, prestiżu i komfortu. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Klientom zainteresowanym zakupem mieszkania nasze biuro zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jego zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2863)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl