nowocześnie zaaranżowana kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Budynek oddany do użytku został w 2009 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 285 zł/mkw., a także położeniem na bezpiecznym czwartym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może dużą powierzchnią 107,36 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 460 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje widoczne na zdjęciach umeblowanie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie komfortu (klimatyzacja) i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany na 2 kondygnacjach:
KONDYGNACJA 1:
– strefa jadalniana
– łazienka z wc
– strefa kuchenna
– strefa wypoczynkowa
– hall
KONDYGNACJA 2:
– garderoba
– 2 sypialnie
– łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoją lokalizacją na terenie nowoczesnego i poszukiwanego na rynku osiedla z pełną infrastrukturą handlowo-usługową. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2827)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl