wizualizacja nowoczesnego salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Grudziądz

Apartament na sprzedaż Grudziądz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Grudziądzu (kujawsko-pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 231 976 złotych a także wygodna powierzchnia 47,83 mkw.w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2019 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne czwarte piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 850 zł/mkw. Stan techniczny deweloperskie. Wizualizacja prezentuje przykładową aranżację wnętrza.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonały zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję (wynajem). Luksusowy apartament na sprzedaż pozostaje do wykończenia według własnych planów, koncepcji i potrzeb. Ekskluzywny apartament do sprzedaży „z duszą”, o niesamowitym klimacie artystycznym. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż to: pokój dzienny + przedpokój + sypialnia + łazienka + aneks kuchenny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Długą listę zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka atrakcyjna lokalizacja w pobliżu centrum, nieopodal wody i tras rowerowo-spacerowych. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum i autostrady. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy z pewnością zapewniona przestrzeń parkingowa.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4330)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl