elegancja jadalnia i salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Guardamar De Segur (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Guardamar De Segur (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpania (Guardamar De Segur). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 2,709 mln zł i powierzchnia 267,32 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 134 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w malowniczej okolicy, w pobliżu piaszczystej plaży. Na wyciągnięcie ręki mamy zarówno góry, jak i morze. Nie brakuje tu również infrastruktury handlowo-usługowej. A na miłośników gry w golfa czeka niespodzianka – profesjonalne pole golfowe. Nie powinni narzekać również wielbiciele aktywnego wypoczynku. Blisko stąd na basen oraz na rozległe tereny rekreacyjno-zielone. Rodziny posiadające samochód z kolei na pewno ucieszy podziemny parking.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-56)

Kontakt:
e-mail: spain2@wgn.pl