imponujące rozmachem wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Guardamar De Segur (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Guardamar De Segur (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Guardamar De Segur). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 267,32 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 134 zł/m2. Budynek o sześciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 2,709 mln zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w znakomitej, malowniczej lokalizacji blisko piaszczystej plaży. Nieopodal stąd rozciągają się przepiękne góry i morze. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura handlowo-usługowa. Na miłośników gry w golfa czeka profesjonalne pole. Amatorzy aktywnego wypoczynku z pewnością docenią również pobliski basen i tereny zielone. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje podziemny parking.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-56)

Kontakt:
e-mail: spain2@wgn.pl