po lewej salon, po prawej aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Caleta de Velez, Baviera Golf)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Caleta de Velez, Baviera Golf)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Caleta de Velez, Baviera Golf (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 90 m2, lokalizacją na parterze piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 447 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 670 220 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego i prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim eleganckim, nowoczesnym i słonecznym wnętrzem, obejmującym następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia + taras + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańców europejski poziom życia. Jest tu dla przykładu wstępna instalacja ciepłej i zimnej klimatyzacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca też swoją malowniczą lokalizacją. Na plażę można dotrzeć w nieco ponad 5 minut. Nie brakuje również miejskiej infrastruktury: supermarketów, aptek, centr sportowych, ośrodków zdrowia, szkół, przedszkoli itp. Lokalizacja zapewnia też szybki dojazd na lotnisko: 30 minut. Nowi lokatorzy luksusowego apartamentu na sprzedaż będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych:
– basenów
– siłowni
– pomieszczeń socjalno-gastronomicznych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktycznym pomieszczeniem gospodarczymi miejscem parkingowym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje też nowoczesnym designem i widokowym tarasem. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9003)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl