oryginalne oświetlenie salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 71,54 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 878 zł/m2. Kamienica o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 349 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży bezczynszowy. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu obejmuje umeblowanie + wyposażenie. (z wyjątkiem sprzętu RTV i pralki). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + garderoba + balkon + pokój dzienny + przedpokój + 2 pokoje.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także swoim odremontowanym wnętrzem. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. wszystkie instalacje i wstawiono nowe okna. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia bezpieczeństwo i europejski poziom komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Dużym udogodnieniem jest także możliwość korzystania na wyłączność z pomieszczenia na półpiętrze.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4122)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl