zaprojektowane w śródziemnomorskim stylu wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 68 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 191 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 693 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w rewelacyjnej lokalizacji, tuż przy plaży, na terenie prestiżowego osiedla z basenem i placami zabaw. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka + taras + salon + 2 sypialnie. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Morze Śródziemne z krystaliczną wodą i białym piaskiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom lubiącym aktywny wypoczynek, głównie ze względu na liczne, pobliskie obiekty sportowe: korty do gry w tenisa, Club Nautico, szkoły żeglarstwa. Nie brakuje tu również infrastruktury niezbędnej w codziennym życiu, jak np. centra handlowe, wykwintne restauracje, bary, sklepy itp. Warty podkreślenia jest również tutejszy klimat gwarantujący ponad 320 słonecznych dni w roku i średnie temperatury oscylujące w granicach 19 st. C.

Zapewniam kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Mamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć luksusowy apartament spełniający ich wymagania. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8522)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl