efektowne oświetlenie salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzykondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 68 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament mieści się w stylowym budynku. Nie bez znaczenia jest konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 10 813 zł/m2, co daje 735 300 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2018 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom możliwość korzystania ze znajdujących się w częściach wspólnych: basenu, obszarów zieleni i licznych miejsc parkingowych. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją elitarną lokalizacją w znakomitej okolicy. Nieopodal znajdziemy centrum handlowe, restauracje, puby, cukiernie itp. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny + 2 tarasy + przedpokój + 2 łazienki. Luksusowy apartament na sprzedaż w cenie netto, do której należy doliczyć 10% VAT a także 3% kosztów notarialnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1984)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl