urządzone w śródziemnomorskim stylu wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 950 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na III piętrze, najlepiej w budynku 4-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 247 500 złotych. Wygodny metraż 50 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na wschód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszego spojrzenia swoją unikatową i malowniczą lokalizacją niespełna kilometr od morza. Tutejszy klimat został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za jedno z najzdrowszych miejsc na ziemi. Miłośnicy natury mogą cieszyć się długimi spacerami nad brzegiem, wzdłuż słynnego pasażu, na którym znajdują się liczne lokalne sklepy, restauracje czy kawiarnie. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży kompletnie umeblowane ze sprzętem AGD i RTV. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– pokój dzienny
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– balkon.
Przy budynku mieści się basen osiedlowy.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8379)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl