oryginalnie oświetlony salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa del Sol Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Cena – 3 848 500 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na trzecim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny. Powierzchnia 155 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 24 829 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to m.in. zaawansowany system alarmowy. Warto w tym miejscu podkreślić kolejną zaletę tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a mianowicie imponujący widok na morze rozciągający się z okien oraz tarasu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: pomieszczenie gospodarcze + przedpokój + kuchnia + 2 łazienki + salon + taras + 2 sypialnie. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać znakomitą lokalizację na terenie elitarnego kompleksu wraz z basenem i ogrodem. Co więcej, przyszli właściciele otrzymują 15 – 20% zniżki na restauracje, bary i SPA znajdujące się na terenie kompleksu. Nie bez znaczenia jest także opcja skorzystania z usługi serwisu sprzątającego.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3805)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl