wysmakowany stylistycznie pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, siedmiokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 18 587 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 46 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 855 tys. zł oraz położenie na szóstym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ogromnym – doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Dużym atutem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego funkcjonalny rozkład pomieszczeń: kuchnia + łazienka + przedpokój + sypialnia + salon. Na koniec nie można zapomnieć o rewelacyjnej lokalizacji, bowiem luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się blisko Starówki i licznych punktów usługowo-handlowych. Do plaży jest mniej niż kilometr.

Posiadamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć nieruchomość spełniającą ich wymagania. Zapewniam kompleksową obsługę klienta: prezentacje wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7675)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl