słoneczny taras przy ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Del Sol, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 3,139 mln złotych (24 146 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 130 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje już od pierwszego spojrzenia swoim nowoczesnym projektem i aranżacją wnętrza. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są niezwykle słoneczne, jasne i widne. Warto zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt renomowanych producentów.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się również obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7337)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl