eleganckie i bogate wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Costa del Sol Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 12 900 000 złotych. Powierzchnia 308 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje adekwatny do najwyższego standardu i prestiżu pułap cenowy 41 883 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 4 pokoje. I piętro w 6-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może unikalną, prestiżową lokalizacją na terenie elitarnego kompleksu apartamentowego z consiergem i całodobową ochroną tuż przy plaży i porcie. Nieopodal znajduje się wiele ekskluzywnych obiektów gastronomicznych, sportowych i wypoczynkowych. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że klient nie płaci prowizji za pośrednictwo. Wśród licznych udogodnień, jakie oferuje zakup ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są między innymi dostęp do basenu, ogrodu, uzdrowiska, sal gimnastycznych itp. Warto nadmienić, że sama powierzchnia strefy well-ness wynosi aż 2,5 tysiąca metrów kwadratowych.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7022)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590