komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 168 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 15 229 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 2 558 500 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 3 łazienki
– taras
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ogromnym wnętrzem i zapierającymi dech w piersiach widokami na góry, morze i pole golfowe. Komfort użytkowania luksusowego apartamentu na sprzedaż podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w atrakcyjnej lokalizacji (blisko infrastruktura handlowa, edukacyjna, plaża).

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że klient nie zapłaci prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3787)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl