śródziemnomorski styl wykończenia salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 62 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno adekwatna do zastanego luksusu cena za metr kwadratowy – 21 847 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 354 500 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje wszystkim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie elitarnego kompleksu mieszkaniowego z basenami, miejscami garażowymi i pomieszczeniami gospodarczymi. Na plaże można dojść w mniej niż kwadrans.

Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zapewniam kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7390)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl