nowoczesny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 985 500 zł i powierzchnia 120 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 213 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją na elitarnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu, w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury (sklepy, port, szkoły, restauracje). Z okien i tarasu oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu rozpościera się imponujący widok na morze oraz góry. Blisko do plaży. Okolica uchodzi za cichą, spokojną z mnóstwem przepięknej zieleni. Przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych:
– basenu
– ogrodu.
Właściciele aut docenią prywatny garaż z jednym miejscem parkingowym.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również wytwornym i przestronnym wnętrzem obejmującym: taras + przedpokój + kuchnię + pokój dzienny + 2 łazienki + 3 sypialnie. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9011)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl