imponujące elegancją i wytwornością wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Los Altos, Orihuela Costa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Los Altos, Orihuela Costa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Los Altos, Orihuela Costa (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 70 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 636 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 674 550 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi doskonałą ofertę dla wielbicieli aktywnego wypoczynku. Czekają tu na nich długie trasy spacerowe: górskie i terenowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoimi zapierającymi dech w piersiach widokami na góry oraz bliskością przepięknych plaż. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją w znakomitej okolicy (do morza 5000 m). Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością garaż. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: taras + schowek + taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu (klimatyzacja).

Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie nowy, umeblowany i wyposażony (AGD/RTV). Wnętrza zaaranżowane i zaprojektowane z wyczuciem wyrafinowanego gustu. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8683)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl