słoneczne i wytworne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Los Montesinos)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Los Montesinos)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Los Montesinos (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 310 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2020. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 59 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 313 300 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności swoim ogromnym potencjałem, ponieważ doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się również malowniczą lokalizacją w miejscu, gdzie przez ponad 300 dni świeci słońce, a temperatury rzadko spadają poniżej 19 st. C. Okolica przypadnie do gustu w szczególności amatorom gry w golfa, gdyż w okolicy znajdziemy także profesjonalne pola golfowe. Na plaże można dojechać w ok. niecałe dwadzieścia minut. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, to znaczy: supermarketów, sklepów, aptek, kawiarni, klubów i restauracji. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: kuchnia + pokój dzienny + sypialnia + łazienka + balkon + jadalnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży kompletnie umeblowany i zaaranżowany z wyczuciem dobrego smaku. Oferujemy obsługę w języku polskim i angielskim. Organizujemy transfer z lotniska, zakwaterowanie i wszelkie formalności prawne związane z jego zakupem (opieka prawna, notariusz, kredyt, ubezpieczenie). W ofercie mamy inne luksusowe apartamentu na sprzedaż na Costa Blanca i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-428)

Kontakt:
e-mail: m.wojcik@wgn.pl