nowoczesny design wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Los Montesinos)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Los Montesinos)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Los Montesinos (Hiszpania). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 313 300 złotych,a także duża powierzchnia 59 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2020 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne, pierwsze piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 310 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod wynajem (zakup inwestycyjny). Gwarantuje to doskonały klimat zapewniający ponad 300 słonecznych dni w ciągu roku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: sypialnia + balkon + salon + łazienka + kuchnia + jadalnia. Ogromnym plusem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest z pewnością jego nobilitująca lokalizacja nieopodal renomowanego pola golfowego. Do plaży jest ok. 15 kilometrów. Blisko natomiast do niezbędnej infrastruktury handlowej:
– sklepów
– kawiarni
– restauracji
– klubów
– aptek
– supermarketów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.  Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie umeblowany w bardzo gustownym designie. Oferujemy obsługę w języku polskim i angielskim. Organizujemy transfer z lotniska, zakwaterowanie, a także wszelkie formalności prawne związane z jego zakupem (opieka prawna, notariusz, kredyt, ubezpieczenie). W ofercie mamy inne luksusowe apartamentu do sprzedaży na Costa Blanca i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-428)

Kontakt:
e-mail: m.wojcik@wgn.pl