wytworny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Manilva, Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva, Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Manilva, Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 324 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 87 m2. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 811 200 zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie zarówno komfortu oraz bezpieczeństwa. Za komfort odpowiada klimatyzacja, basen oraz przepięknie zadbany ogród. Bezpieczeństwo natomiast gwarantuje rozprowadzony monitoring. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– aneks kuchenny;
– salon;
– 2 sypialnie;
– 2 łazienki
– przedpokój.
Rodziny posiadające samochód docenią miejsce parkingowe w prywatnym garażu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z fantastycznym widokiem na góry i morze. Nie brakuje tu na szczęście rozwiniętej infrastruktury, to jest: sklepów, marketów, centr handlowych, barów oraz wykwintnych restauracji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie elitarnego osiedla, blisko pól golfowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o lukratywnym wynajmie w okresie letnim bądź pod wynajem długoterminowy. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym przez naszych, wielu klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8682)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl