komfortowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Manilva, Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva, Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Manilva, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 760 500 zł i powierzchnia 87 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 741 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym przez naszych, licznych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie w okresie letnim bądź pod wynajem długoterminowy. Sprzyja temu ekskluzywna lokalizacja w pobliżu elitarnych pól golfowych. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie nobilitującego osiedla. Nieopodal znajdziemy centra handlowe, markety, sklepy, restauracje, bary, port. Luksusowy apartament na sprzedaż z imponującym widokiem na góry oraz morze. Osoby zmotoryzowane docenią miejsce parkingowe w prywatnym garażu.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie, pokój dzienny, 2 łazienki, aneks kuchenny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie komfortu (basen, klimatyzacja, ogród) i bezpieczeństwa (monitoring).

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8682)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl