nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Pilar de la Horadada, Walencja)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Pilar de la Horadada, Walencja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Pilar de la Horadada, Walencja (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2019 roku o dwóch kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 773 570 złotych (9 320 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 83 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się również swoimi niskimi kosztami utrzymania. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może swoją unikatową lokalizacją w pobliżu pięknej, śródziemnomorskiej plaży, licznych sklepów, aptek, placów zabaw, kościołów, ścieżek rowerowych etc. Okolica uważana jest za jedną z najzdrowszych na świecie, co zawdzięcza doskonałemu klimatowi (ponad 320 słonecznych dni w roku, mało deszczu, średnia temperatura latem + 29 st. C, w zimie – 15 st. C.).

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie oraz uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.  Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-733)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl