komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

Luksusowy apartament na sprzedaż w San Pedro del Pinatar (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 420 tys. zł i powierzchnia 97 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 330 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, blisko plaży, złóż borowinowych i pola golfowego. W sąsiedztwie znajdziemy liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, kluby, apteki i supermarkety. Luksusowy apartament do sprzedaży o dużym potencjale – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie turystom albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Plusem jest z pewnością słoneczny klimat gwarantujący aż 300 dni w roku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 2 sypialnie + jadalnia + salon + 2 łazienki + kuchnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz najwyższy komfort (klimatyzacja). Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Oferujemy obsługę w języku polskim i angielskim. Organizujemy transfer z lotniska, zakwaterowanie i wszelkie formalności prawne związane z zakupem (opieka prawna, notariusz, kredyt, ubezpieczenie). W ofercie mamy wiele innych luksusowych apartamentów na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-438)

Kontakt:
e-mail: m.wojcik@wgn.pl