eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Torreviaja, El Acequion)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torreviaja, El Acequion)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torreviaja, EL Acequion (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1982, a także imponująca cena 316 800 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 69 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 591 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją, przy samej plaży i marinie, gdzie przez ponad 300 dni w roku świeci słońce. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 sypialnie + balkon + salon + łazienka + kuchnia + jadalnia. Z okien rozpościerają się imponujące widoki na morze. Na wyciągnięcie ręki niezbędna do codziennego życia infrastruktura: supermarkety, apteki, restauracje, kawiarnie, sklepy, kluby.

Oferujemy obsługę w języku polskim i angielskim. Organizujemy transfer z lotniska, zakwaterowanie oraz wszelkie formalności prawne związane z zakupem (opieka prawna, notariusz, kredyt, ubezpieczenie). W ofercie mamy wiele ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży na Costa Blanca i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-427)

Kontakt:
e-mail: m.wojcik@wgn.pl