widok z salonu na wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Inowroclaw

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2014 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 520 tys. złotych (5 474 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 95 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z zabudową kuchenną, wyposażeniem łazienki, a także szafą Komandor z sypialni (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w pobliżu:
– punktów usługowych
– kina
– przedszkola
– szkoły
– sklepów
– klubów fitness.
To niezwykle nobilitująca lokalizacja na zamkniętym terenie, w nowym budownictwie.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– łazienka
– garderoba
– pomieszczenie gospodarcze
– jadalnia
– kuchnia
– sypialnia
– pokój dzienny.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż olśniewa przestronnością i wygodą. Cenę ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży można negocjować z właścicielem. Ogromnym plusem luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego taras, komórka lokatorska i miejsce w podziemnym garażu. Zapraszam do kontaktu i na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – 27 banków w jednym miejscu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3692)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl