stylowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2016 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 375 tys. złotych (6 039 zł/mkw.) a także komfortową powierzchnię 62,1 mkw.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajęcia miejsca postojowego przed blokiem. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z piwnicą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony jest w szybki, światłowodowy Internet.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Wszystkie okna PCV. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z zabudową kuchenną i sprzętem AGD. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: łazienka + kuchnia + przedpokój + 2 sypialnie + balkon + pokój dzienny. Na koniec warto zaznaczyć, że ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może prestiżową lokalizacją na zamkniętym terenie w centrum miasta. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4171)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl