kuchnia oraz jadalnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 5 597 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 53,6 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 300 tys. zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją dwóch pokoi oraz lokalizacją na parterze, w czterokondygnacyjnym budynku planowanym do oddania w 2021 roku. Rynek wtórny. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi odrębną własność z księgą wieczystą. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością dużo miejsc parkingowych miejskich wokół budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży jest niezwykle przestronne, eleganckie i nowocześnie zaprojektowane. To wyśmienita propozycja skrojona idealnie pod potrzeby osób prowadzących aktywny tryb życia i ceniących bliskość centrum.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również znakomitą lokalizacją w pobliżu parku, sądu, poczty, żłobka, liceum, kawiarnie, galerii handlowej, kina, sklepów, przedszkoli, restauracji oraz barów. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: sypialnia + kuchnia + przedpokój + salon + łazienka.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a także innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-933)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl