komfortowe wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 72,1 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 896 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 353 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom prowadzącym aktywny tryb życia, jak również ceniącym komfort i znakomitą lokalizacje blisko centrum miasta. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei liczne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wyjątkowym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + 2 pokoje + komunikacja + przedpokój + aneks kuchenny + garderoba.

Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi odrębną własność z księgą wieczystą. Ekskluzywny apartament zachwyca wspomnianą już lokalizacją w sąsiedztwie: przedszkola + kawiarni + urzędów + restauracji + parku + szkół + galerii handlowych + obiektów kultu religijnego + poczty + barów + żłobka + sklepów.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-934)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl