nowoczesna wizualizacja prezentująca wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 353 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 72,1 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 896 zł/m2. Rynek wtórny. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament olśniewa atrakcyjną lokalizacją w sąsiedztwie: urzędów, poczty, żłobka, restauracji, barów, sklepów, parku, obiektów kultu religijnego, przedszkola, szkół, kawiarni, galerii handlowych. Luksusowy apartament do sprzedaży stanowi odrębną własność z księgą wieczystą.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a także innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Przy transakcji zakupu gwarantuję obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-934)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl