nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 7 100 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 73,8 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 524 000 zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją 3 pokoi oraz lokalizacją na I piętrze, w 16-kondygnacyjnym wieżowcu z 1980 roku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną komórką lokatorską.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie cichego, spokojnego i bezpiecznego osiedla z parkingiem. Wokół dużo zieleni. Bogata infrastruktura – place zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, markety, sklepy, punkty usługowe, baseny, siłowni, ścieżki rowerowe etc. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż po kapitalnym remoncie w 2011 roku z wymianą wszystkich instalacji. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa ochrona, monitoring oraz domofon. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– pokój dzienny
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– 2 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z wyposażeniem kuchni (zabudowa kuchenna, piekarnik, zmywarka, lodówka, okap), łazienki (grzejnik naścienny, szafka pod umywalkę) oraz umeblowaniem pokoi. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2733)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl