widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 35,09 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 982 zł/m2. Kamienica z 1905 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 245 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. Obecnie luksusowy apartament jest wynajęty (stały, miesięczny dochód; możliwa rentowność ok. 5 – 7% w skali roku). Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje umeblowanie i duże AGD. Dodatkowo istnieje opcja zakupu kolejnego luksusowego apartamentu w tym samym budynku. Kamienica, w której znajduje się oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament. jest po kapitalnym remoncie.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopnień bezpieczeństwa (zamontowane kamery monitorujące otoczenie, jak i części wspólne + domofon). Praktycznym rozwiązaniem jest na pewno obecność funkcjonalnej piwnicy, rowerowni i wózkowni. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno nie będą narzekać na brak miejsc ogólnodostępnych miejsc parkingowych oraz obecność w pobliżu strzeżonego parkingu.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4555)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl