ekskluzywne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Budynek oddany do użytku został w 1981 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 476 zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym IV piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z 2 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku północ – południe gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 46,8 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 209 500 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie kameralnego, cichego, bezpiecznego osiedla z przestronnym parkingiem. Nieopodal znajdziemy plac zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, popularne centra handlowe, markety znanych marek, dyskonty słynnych sieci, sklepy, punkty usługowe, przystanki parki, lasy z ścieżkami rowerowymi etc. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia
– przedpokój.
Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest domofon.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec & WGN Tarnowskie Góry otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2576)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl