jadalnia i salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 365 000 zł i powierzchnia 62,94 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na IV piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 799 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującą lokalizacją na bezpiecznym osiedlu z parkingiem. Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym balkonem do spędzania wolnego czasu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (spokojne sąsiedztwo, domofon). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– kuchnia
– łazienka z wc
– pralnia
– 2 sypialnie
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją blisko placu zabaw, boiska sportowego, żłobków, przedszkoli, szkół, marketów, dyskontów, siłowni etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży po kapitalnym remoncie: kuchni, pokoi, przedpokoju oraz toalety. Luksusowy apartament na sprzedaż posiada nową instalację elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje wyposażenie kuchni, łazienki oraz czterech szaf zabudowanych.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2842)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl