nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 210 000 zł i powierzchnia 42,2 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1980 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 976 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponująca lokalizacja na bezpiecznym osiedlu w otoczeniu bujnej zieleni. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia
– przedpokój.
Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym oraz dostępem do pralni i suszarni w częściach wspólnych.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury: placów zabaw, obiektów sportowych, żłobków, przedszkoli, szkół, marketów, sklepów, dyskontów znanych marek, punktów usługowych etc. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera wyposażenie kuchni + łazienki + pokoi (do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem).

Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2968)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl