przestronny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 269 000 zł i powierzchnia 37,4 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 193 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym balkonem i rewelacyjną lokalizacja zaledwie 800 metrów od plaży. Blisko stąd również do szkoły, przedszkola, centrum handlowego, sklepów etc. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią miejsce postojowe. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– sypialnia
– łazienka z wc
– kuchnia
– balkon
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż bardzo słoneczne, jasne, widne i po generalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. całą instalację elektryczną i hydrauliczną. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe znanej i uznanej marki.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Zachęcam do obejrzenia na żywo z uwagi jakość i standard wykończenia. Kwestia wyposażenia oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozostaje do negocjacji. Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12485)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl