nowoczesny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Konin

Apartament na sprzedaż Konin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 81 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 4 753 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 385 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, markety, szkoły, basen, punkty usługowo-handlowe, jezioro i rozległe tereny zielone. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera: sprzęt kuchenny, szafy w przedpokoju, wszystkie zabudowy stałe, meble, szafy w sypialniach. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + łazienka + przedpokój + aneks kuchenny + wc + 3 sypialnie + balkon. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po remoncie w 2017 roku. Ogromne wrażenie robi nowoczesne oświetlenie LED-owe. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-272)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl