zbliżenie na salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Konin

Apartament na sprzedaż Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, czwartym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 385 tys. złotych (4 753 zł/mkw.) oraz ogromną powierzchnię 81 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na pewno znakomitą lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy rozległe tereny zielone, jezioro, basen, szkoły, punkty usługowo-handlowe, markety oraz pomniejsze sklepy.

Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera:
– wszystkie zabudowy stałe
– szafy w sypialniach
– szafy przedpokoju
– meble
– sprzęt kuchenny.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + przedpokój + 3 sypialnie + wc + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż po remoncie w 2017 roku. Niesamowicie efektownie prezentuje się wielofunkcyjne oświetlenie LED-owe. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-272)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl