wykończony w dobrym guście salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Konin

Apartament na sprzedaż Konin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 52 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6,5 zł/m2. Budynek z 2015 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 338 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia atrakcyjną lokalizacją w spokojnej, cichej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto swoim komfortowym wnętrzem, nowoczesnym designem i całkowitym wyposażeniem: salon + łazienka z wc + balkon + 2 sypialnie + aneks kuchenny + przedpokój.

Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-299)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl