komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Konin

Apartament na sprzedaż Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2015 roku o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 350 tys. złotych (6 731 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 52 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją doskonałą lokalizacją w bezpiecznej, spokojnej i cichej okolicy. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa ponadto swoim komfortowym wnętrzem, nowoczesnym designem, a także kompletnym wyposażeniem: balkon + przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie.

Polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną, oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-299)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl