wizualizacja prezentuje komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Kwidzyn

Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 502 301 złotych (3 714 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 135,26 mkw. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną lokalizacja w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku, a jednocześnie nieopodal centrum. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnego apartamencie do sprzedaży są nowocześnie zaaranżowane. Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany został z myślą o komforcie i funkcjonalności. Dużym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu są widoki, jakie roztaczają się z jego okien.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonały dla osób ceniących prestiż, swobodę, przestrzeń i jasne wnętrza. Luksusowy apartament na sprzedaż z imponującym ogrodem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
POZIOM 1: aneks kuchenny + salon + pomieszczenie techniczne + łazienka + spiżarnia
POZIOM 2: łazienka + komunikacja + 2 pokoje + sypialnia.

W razie pytań skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4996)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl