widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kwidzyn

Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na V piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 6-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 69,84 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 281 zł/m2, co daje 299 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 4 pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może malowniczą lokalizacją, nad rzeką. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się osób, które cenią luksus, prestiż, komfort, ciszę, spokój i bliskość przyrody. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest słoneczne, widne i przestronne. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym oraz pomieszczeniem strychowym.

W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5173)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl