eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Kwidzyn

Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 111 zł/mkw.,a także funkcjonalnym rozkładem 3 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku 3-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 259 000 złotych. Wygodny metraż 63 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim 2-poziomowym wnętrzem, które przypadnie do gustu wszystkim, którzy szukają komfortowej przestrzeni dla siebie i rodziny. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
POZIOM 0:
– pokój
– łazienka
– schowek/spiżarnia
POZIOM 1:
– pokój dzienny
– jadalnia
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– pokój.

W razie pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5053)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl