po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 249 tys. złotych, trzy pokoje a także położenie na trzecim piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 46 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 413 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w jednokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1980 roku. Ekspozycja okien na południowy wschód.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z praktycznym i poręcznym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + łazienka + 2 sypialnie + przedpokój + aneks kuchenny + pokój dzienny. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są zadbane, czyste i estetycznie umeblowane. Cena zawiera opłatę za żyrandole i oświetlenie. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży został pieczołowicie odremontowany w 2017 roku. Osoby zmotoryzowane ucieszą liczne miejsca parkingowe obok budynku.

Luksusowy apartament poszczycić się może znakomitą lokalizacją w pobliżu wielu sklepów, marketów, żłobków, przedszkoli, szkół, placów zabaw dla dzieci etc. Okolica uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i bezpieczną. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogę mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3469)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl