zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 332 424 zł i powierzchnia 58,32 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek planowany do oddania w 2022 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5,7 tys. zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie kameralnego osiedla wśród zieleni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z prywatnym garażem lub miejscem parkingowym (dodatkowo płatne). Ponadto lokatorzy mogą nabyć wygodne komórki lokatorskie (również dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój + salon + 2 sypialnie. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż imponuje niezwykle nowoczesnymi rozwiązaniami. Ekskluzywny apartament do sprzedaży bezpośrednio od dewelopera w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantuję obsługę notarialną. Zapraszam do rezerwacji tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3588)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl