stylowo zaprojektowany i zaaranżowany pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Łódź

Apartament na sprzedaż Łódź

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 147 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 tys. zł/m2. Wieżowiec o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 735 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena luksusowego apartamentu do uzgodnienia ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z dużym potencjałem, który można wykorzystać na działalność gospodarczą (biuro, kancelaria prawna, zakład usługowy). Do długiej listy zalet oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu należy dodać nobilitującą lokalizację w centrum. Osoby zmotoryzowane ucieszy fakt, że w sąsiedztwie mieszczą się dwa ogromne parkingi, w tym jeden bezpłatny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany jest na dwóch poziomach:
NIŻSZY POZIOM: łazienka + pokój dzienny + kuchnia + hol + wc
WYŻSZY POZIOM: hol + łazienka + 3 pokoje.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono między innymi instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (system alarmowy + agencja ochrony + antywłamaniowe rolety). Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (122-2172)

Kontakt:
e-mail: lodz@wgn.pl