po lewej salon, po prawej hol w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Łódź

Apartament na sprzedaż Łódź

Luksusowy apartament na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1,075 mln zł i powierzchnia 83 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 952 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym miejscem parkingowym w garażu (dodatkowo płatne: 35 tys. zł), a także praktycznym pomieszczeniem gospodarczym. Za zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim domownikom odpowiada wideofon. Luksusowy apartament na sprzedaż posiada wszystkie media-internet, telefon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom szukającym komfortu, wygody i luksusu. To znakomita propozycja dla majętnych rodzin, które docenią lokalizacją na zamkniętym, elitarnym i nowoczesnym osiedlu z szybkim dostępem do bogatej infrastruktury: parków, aptek, sklepów etc. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wykończono z dbałością o najdrobniejszy detal i wyposażono w przepiękne meble i najwyższej jakości sprzęt RTV/AGD.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: wc + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w modnej estetyce loftu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-289)

Kontakt:
e-mail: i.retych@wgn.pl