zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Lublin

Apartament na sprzedaż Lublin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 10 385 zł/m2. Budynek z 2008 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 675 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do uzgodnienia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z możliwością dokupienia garażu oraz miejsca na parkingu za 50 tys. zł. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją z szybkim dojazdem do lotniska i w otoczeniu bogatej infrastruktury. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z całkowitym wyposażeniem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się niebanalnym projektem wnętrza zaaranżowanego przez uzdolnionego architekta: przedpokój + wc + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-417)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl