po lewej salon, po prawej jadalnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Malaga, Casares (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Malaga, Casares (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament w Hiszpanii (Malaga, Casares) za 351 110 EUR do sprzedaży. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 13 128 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi imponujące 115 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do zamieszkania (opcjonalnie możliwość pozostawienia umeblowania (do uzgodnienia).

Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu.  Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy, w otoczeniu wielu sklepów, punktów usługowo-handlowych, barów i prestiżowych pól golfowych to kolejna z długiej listy zalet tego oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu. Warto w tym miejscu wspomnieć, że okolica uchodzi za jedną z najbardziej zachwycających i poszukiwanych na rynku.

Z okien luksusowego apartamentu na sprzedaż rozpościera się imponujący widok na morze. Kolejne atuty oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to wiele miejsc do parkowania, kamery nadzoru i ochrona nocna, video concierge, wstępna instalacja do alarmu, kąpiel z hydromasażem w łazience, klimatyzacja gorąca/zimna, włoskie podłogi ceramiczne, w pełni wyposażona kuchnia.

Gwarantujemy pełną obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów na sprzedaż należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. (188-7387)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590