slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 379 700 zł (9 265 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2021 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 40,98 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się przepięknym, odremontowanym i zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem. Kwestia pozostawienia wyposażenia jest wciąż do negocjacji z właścicielem. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje atrakcyjną lokalizacją w sąsiedztwie bogatej infrastruktury: parków, siłowni, punktów usługowych, sklepów, dyskontów, marketów, centr handlowych, szkół, przedszkoli, żłobków, obiektów sportowych, placów zabaw. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedpokój + sypialnia + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + taras. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest funkcjonalna komórka lokatorska (dodatkowo płatne) oraz miejsce parkingowe (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom europejski poziom komfortu i wysoki stopień bezpieczeństwa. Mamy tu zainstalowane zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i rozprowadzoną klimatyzację. Na straży bezpieczeństwa czuwa monitoring + centralnie sterowane rolety antywłamaniowe + system przeciwpożarowy w budynku.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3130)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl