praktycznie zaaranżowane wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Malbork

Apartament na sprzedaż Malbork

Luksusowy apartament na sprzedaż w Malborku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 359 000 zł i powierzchnia 77,9 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 608 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim przestronnym, komfortowym i prestiżowym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętym w cenie: wyposażeniem i umeblowaniem.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum miasta, w pobliżu sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych i placówek edukacyjnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do wszystkich, którzy szukają wygodnej przestrzeni dla rodziny. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż kompletnie odremontowane, kiedy to m.in. wymieniono drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, podłogi, instalację hydrauliczną i elektryczną łącznie z grzejnikami.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Właściciel dopuszcza zamianę oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu na dom w Malborku, Sztumie, Tczewie i okolicy bądź mieszkanie lub dom w Krakowie albo okolicy Krakowa do 50 km. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 23 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5036)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn@wgn.pl